Slide Rozwój aplikacji
CRM
Zakres usługi PROJEKTY Bank skandynawski
Skorowanie aplikacji kredytowej
Globalna firma FMCG
Data Lake / BI Consulting Dedykowany system CRM (Customer Relationship Management) sprawia, że Twoje firma, bez względu na skalę działań, zyska możliwość efektywnego kontaktu z potencjalnymi i obecnymi klientami. Zyskujesz także pewność, że w kontakcie żaden
z klientów nie zostanie pominięty. CRM rozumiany jest jako system lub aplikacja zarządzająca relacjami z klientem lub jako kultura organizacyjna firmy, która nastawiona jest na jakościowy kontakt oraz budowanie relacji z kontrahentem. W systemie CRM organizacja dba o satysfakcję klienta i odpowiada na jego potrzeby w optymalnym czasie.
Więcej
Więcej
Zobacz, jak wykorzystaliśmy nasze możliwości. Produkt Firma zarządzająca flotą
Internet of Things Więcej
Więcej
Wiodący polski telekom
Korporacyjna Hurtownia Danych Wiodący polski telecom
Korporacyjna Hurtownia Danych
Firma zarządzająca flotą
Internet of Things
Globalna firma FMCG
Data Lake / BI Consulting

02.

CRM usprawnia pracę, automatyzując działania, zbierając niezbędne dane oraz planując strategię kontaktu na przyszłość. Tym samym możesz znacznie poprawić jakość relacji biznesowych. CRM funkcjonuje na każdym etapie lejka sprzedażowego i zdecydowanie skraca cykl sprzedaży.

01.

Tworzony przez nas system jest personalizowany i w stu procentach odpowiada potrzebom Twojej firmy. Jego rozwiązania dostosowane są zarówno do specyfiki kontaktu w 1. międzynarodowej korporacji, jak i firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Jest elastyczny i nie narzuca zadań dla pracowników.

Bank skandynawski
Skorowanie aplikacji kredytowej KOMPETENCJE

Slide Polityka prywatności Crestt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rejtana 17, 02-516 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawa Sąd Gospodarczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000673872, NIP: 522-308-93-47 („Crestt”). Wysokość kapitału zakładowego 105.000,00 PLN biuro@crestt.pl
+48 22 416 00 60
ul. Rejtana 17
02-516 Warszawa
Kompetencje Partnerstwa Modele współpracy Referencje Dla kandydatów O firmie