Slide Campaign
management
PROJEKTY Bank skandynawski
Skorowanie aplikacji kredytowej
Global FMCG
Data Lake / BI Consulting Usługa pozwalająca na efektywne stworzenie, implementację oraz zarządzanie kampaniami marketingowymi. Koordynuje zadania poszczególnych członków zespołu, analizuje wyniki, automatyzuje procesy, raporty oraz wielokanałową komunikację. To wszystko umożliwia zaplanowanie optymalnego budżetu oraz mierzenie efektów w czasie rzeczywistym.

04.

Wdrożenie Campaign Management pozwala na planowanie, realizację oraz analizę prowadzonych w Twojej firmie kampanii marketingowych. Możesz zarządzać wszystkimi aspektami, oszczędzając jednocześnie czas oraz zasoby. Rozwiązanie jest spersonalizowane i tym samym maksymalnie efektywne. Funkcjonalności wdrożonego przez nas systemu Campaign Management odzwierciedlają Twoje realne potrzeby.

02.

To rozwiązanie pomoże Ci zdobyć nowych klientów oraz utrzymać relację z obecnymi, niezależnie od rozmiaru Twojej firmy. Rozwiązanie dedykowane jest zarówno dla korporacji, jak i średnich i małych przedsiębiorstw.

Więcej
Więcej
zobacz, jak wykorzystaliśmy nasze możliwości. Produkt Firma
zarządzająca flotą
Internet of Things Więcej
Więcej
Wiodący polski telekom
Korporacyjna Hurtownia Danych Wiodący polski telecom
Korporacyjna Hurtownia Danych
Firma
zarządzająca flotą
Internet of Things
Globalna firma FMCG
Data Lake / BI Consulting

03.

W trakcie naszej współpracy, masz wgląd do postępów, czy produkt przybliża Twoją firmę do osiągnięcia biznesowego celu. Dołożymy wszelkich starań, aby tak było

01.

Tworzymy od zera system zarządzania kampaniami. Stworzone przez nas produkty automatyzują kampanie w wiodących polskich firmach z sektora telekomunikacji i bankowości.

Bank skandynawski
Skorowanie aplikacji kredytowej COMPETENCES

Slide Polityka prywatności Crestt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rejtana 17, 02-516 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawa Sąd Gospodarczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000673872, NIP: 522-308-93-47 („Crestt”). Wysokość kapitału zakładowego 105.000,00 PLN biuro@crestt.pl
+48 22 416 00 60
ul. Rejtana 17
02-516 Warszawa
Kompetencje Partnerstwa Modele współpracy Referencje Dla kandydatów O firmie