Slide Nasza grupa
– Persooa
Zakres usługi Kompetencje Value Discovery Workshops

Artificial Intelligence as a Results
Persooa to firma należąca do grupy Crestt, składająca się ze Specjalistów i Specjalistek w zakresie budowania skalowalnego doświadczenia klienta, danych i analiz. Z pomocą doświadczonych specjalistów wspólnie możemy stworzyć nowatorskie rozwiązania dla Twojego marketingu, sprzedaży, usług, tworzenia wzrostu opartego na wykorzystaniu danych oraz automatyzacji i organizowania się wokół klienta i końcowych wyników. Skupiamy się na kompetencjach oraz rozwiązaniach technologicznych, których celem jest korzyść biznesowa. Naszym doświadczeniem wspieramy szeroki zakres procesów biznesowych zarówno tych wewnątrz organizacji, jak i działań skierowanych na obsługę klientów.

Technologiczne
wsparcie biznesu
Produkt Marketing Technology Optimization & Consolidation
Marketing Automation as a service/results
Marketing Technology Optimization & Consolidation


Marketing Automation as
a service/results


Artificial Intelligence as a Results


02.

Zakres

Otrzymasz merytoryczne i praktyczne wsparcie w wyborze technologii, które najefektywniej odpowiedzą Twoim potrzebom. Wspólnie zrealizujemy cel, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu unikniesz kosztownych błędów i szybko zaimplementujesz rozwiązania do biznesu.

03.

Zakres

Na drodze rozmów ustalimy scenariusz współpracy, który najskuteczniej wesprze Twoją firmę i pozwoli na szybką realizację założeń. Dołożymy wszelkich starań, aby Twoje założenia i nasze kompetencje przyczyniły się do wypracowania skutecznej strategii biznesowej.

01.

Zakres

Dzięki Persooa zdefiniujesz swoją strategię cyfrową oraz wykonasz audyt gotowości organizacyjnej. Zaprojektujesz krótko- i długofalowe zmiany, które następnie zostaną wdrożone z użyciem najnowszych technologii. Dzięki Twojemu zaangażowaniu i naszemu profesjonalizmowi szybko osiągniesz zamierzony cel.

Value Discovery Workshops
KOMPETENCJE

Slide Polityka prywatności Crestt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rejtana 17, 02-516 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawa Sąd Gospodarczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000673872, NIP: 522-308-93-47 („Crestt”). Wysokość kapitału zakładowego 105.000,00 PLN biuro@crestt.pl
+48 22 416 00 60
ul. Rejtana 17
02-516 Warszawa
Kompetencje Partnerstwa Modele współpracy Referencje Dla kandydatów O firmie