Slide Analityka
biznesowa
Zakres usługi PROJEKTY Bank skandynawski
Skorowanie aplikacji kredytowej
Globalna firma FMCG
Data Lake / BI Consulting Wdrożenie analityki biznesowej w Twojej firmie pozwoli na skuteczne wykorzystanie danych do optymalizacji decyzji w czasie rzeczywistym we wszystkich procesach. To także niezbędne wsparcie w momencie nieprzewidzianych zdarzeń.
Implementując analitykę biznesową, łączymy obszary zarządzania, biznesu, efektywnej komunikacji przy zastosowaniu najnowszych technologii. To, w połączeniu z doświadczeniem naszych ekspertów, umożliwia odpowiedzenie na najważniejsze pytania: dlaczego coś się wydarzyło? Co się wydarzy? Co powinniśmy zrobić?
Więcej
Więcej
Zobacz, jak wykorzystaliśmy nasze możliwości. Produkt Firma zarządzająca flotą
Internet of Things Więcej
Więcej
Wiodący polski telekom
Korporacyjna Hurtownia Danych Wiodący polski telecom
Korporacyjna Hurtownia Danych
Firma
zarządzająca flotą
Internet of Things
Globalna firma FMCG
Data Lake / BI Consulting

02.

Analiza wskaźników pozwala na efektywne zaplanowanie budżetu, tym samym niwelując straty. Umożliwiamy stworzenie optymalnej strategii oraz planu na przyszłość

01.

Doskonale rozumiemy dane, które następnie przekształcamy w informacje. Te zaś są niezbędne w procesie wprowadzania zmian w organizacji oraz maksymalizowania zysku przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka. Modelowanie wyników i zrozumienie przeszłości wyklucza sferę domysłów. Podejmowane są jedynie świadome, poinformowane decyzje.

Bank skandynawski
Skorowanie aplikacji kredytowej KOMPETENCJE

Slide Polityka prywatności Crestt Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rejtana 17, 02-516 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawa Sąd Gospodarczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000673872, NIP: 522-308-93-47 („Crestt”). Wysokość kapitału zakładowego 105.000,00 PLN biuro@crestt.pl
+48 22 416 00 60
ul. Rejtana 17
02-516 Warszawa
Kompetencje Partnerstwa Modele współpracy Referencje Dla kandydatów O firmie